Geen producten in de winkelwagen.

Superman krijgt een nieuw gezicht

Superman S Symbol © DC Comics

Superman is terug, en hij ziet er anders uit dan je gewend bent. De rol gaat naar David Corenswet, een 31-jarige acteur uit de VS die je waarschijnlijk nog nooit zag.

Regisseur James Gunn wilde geen bekende ster. Geen spierbundel met veel drama, maar iemand die wél lijkt op de Superman uit de strips: groot, klassiek gezicht, duidelijk goed. En ja, zelfs de rode onderbroek is terug. Er is lang over gediscussieerd, maar Corenswet vond dat het moest.

Nieuw in deze versie: Superman heeft een hond (Krypto), redt mensen zonder veel bombarie en denkt na voor hij slaat. De slechterik is Lex Luthor, gespeeld door Nicolas Hoult. Lois Lane wordt vertolkt door Rachel Brosnahan.

Zin om te kijken? De film draait nu in de bioscoop!


In de ZiN Taaltrainer krijg je ook luister- en schrijfoefeningen. Het is een intensieve, maar zeer nuttige manier om woorden te leren en te activeren.

Zo ziet dat eruit in de les ‘Mag ik een afspraak?’:

Naar de ZiN Taaltrainer


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zin in Nederlands